D. Motiejūnas pelnė 10 taškų

Solidus Donato Motiejūno žaidimas padėjo Hjustono „Rockets“ (2-1) ekipai pasiruošimo rungtynėse iškovoti pergalę. Taivane vykusiame mače lietuvio klubas 107:98 (29:21, 26:19, 26:34, 26:24) palaužė Indianos „Pacers“ (0-3) ekipą.
Sipa USA/Scanpix nuotr.

Dviženklį pranašumą „Rockets“ susikrovė per pirmą rungtynių pusę – antro kėlinio pabaigoje Jamesas Hardenas įsūdė tritaškį ir išvedė savo komandą į priekį 15 taškų skirtumu (55:40).

Vis dėlto „Pacers“ atsigavo trečiame kėlinyje – surengė 15:4 spurtą ir priartėjo iki 2 taškų (67:69).

Po D. Motiejūno tritaškio paskutiniame ketvirtyje „raketų“ pranašumas šoktelėjo iki 5 taškų (84:79), tačiau tuo pačiu atsakė ir C. J. Watsonas (82:84).

Tada atsibudo „Rockets“ uraganinis puolimas – įjungę antrą pavarą teksasiečiai spurtavo 19:3 ir nepaliko vilčių varžovams iškovoti pergalės.

23 metų 213 cm ūgio lietuvis per 17 minučių pelnė 10 taškų (3/5 dvit., 1/3 trit., 1/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo varžovo metimą, 2 kartus suklydo ir užsidirbo bloką.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 21 (2/6 dvit., 3/6 trit., 8/9 baud.), Jeremy Linas 17, Francisco Garcia 15 (5/8 trit.), Omri Casspi 13 (9 atk. kam.), Chandleris Parsonsas 11 (6 atk. kam.), Dwightas Howardas (5/13 dvit., 6 atk. kam., 2 blok. met., 5 praž., 4 kld., 4 gaut. blok.) ir Donatas Motiejūnas po 10.

„Pacers“:  Paulas George`as 19 (4/9 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), George`as Hillas 17, Danny Grangeris 15 (9 atk. kam.), C. J. Watsonas 14, Roy Hibbertas 11 (4 blok .met.), Chrisas Copelandas 9 (9 atk. kam.).

Paskutinėse tarpusavio rungtynėse Filipinuose 116:96 pergalę šventė taip pat „Rockets“ ekipa.

Trečiadienį „Rockets“ susitiks su Orlando „Magic“, o „Pacers“ – su Dalaso „Mavericks“ ekipa.