Japonijos „Grand Prix“ lenktynėse – eilinis S. Vettelio triumfas

Pasaulio „Formulės 1“ čempionato penkioliktąjį etapą – Pietų Korėjos „Grand Prix“ lenktynes – sekmadienį laimėjo triskart planetos čempionas ir šio sezono lyderis bendrojoje įskaitoje vokietis Sebastianas Vettelis iš „Red Bull-Renault“ komandos.

Pasaulio „Formulės-1“ čempionato penkioliktąjį etapą – Pietų Korėjos „Grand Prix“ lenktynes – sekmadienį laimėjo triskart planetos čempionas ir šio sezono lyderis bendrojoje įskaitoje vokietis Sebastianas Vettelis iš „Red Bull-Renault“ komandos.

Tai buvo jo penktoji iš eilės pergalė šiemet, devintoji šiame sezone bei 35-oji per visą karjerą.

Sezono favoritu laikomas vokietis, likus keturiems etapams iki čempionato pabaigos surinko 297 taškus ir savo persvarą prieš artimiausią varžovą bendroje įskaitoje ispaną Fernando Alonso, kuris sekmadienį finišavo ketvirtas, padidino iki 90 taškų.

S. Vettelis lenktynėse 53 trasos ratus – 307,471 km – įveikė per 1 valandą 26 minutes 49,301 sekundės.

Antras lenktynėse Japonijoje sekmadienį finišavo iš pirmosios pozicijos startavęs nugalėtojo komandos draugas australas Markas Webberis, o trečiąją vietą antrąsyk iš eilės užėmė „Lotus-Renault“ ekipos pilotas prancūzas Romainas Grosjeanas:

1. Sebastianas Vettelis (Vokietija), „Red Bull-Renault“ – 1 val. 26 min. 49,301 sek.

2. Markas Webberis (Australija), „Red Bull-Renault“ – atsiliko 7,129 sek.

10.Felipe Massa (Brazilija), „Ferrari“ – 1:29,263

„Formuės-1“ pasaulio čempionato lyderiai bendrojoje įskaitoje (po 15 etapų iš 19):

1. Sebastianas Vettelis (Vokietija) – 297 tšk.