Raitelis A. Petrovas varžybose Estijoje iškovojo keturias pergales

Lietuvos raitelis Andrius Petrovas Estijos sotinėje Taline vykusiose Tarptautinės žirgų sporto federacijos (FEI) pasaulio konkūrų taurės Vidurio Europos lygos Šiaurės grupės varžybose laimėjo net keturias rungtis.
S. Žiūros (BFL) nuotr.

40-metis lietuvis su Cornetta laimėjo trečiąją (kliūčių aukštis – 130 cm; 63 duetai), ketvirtąją (140 cm; 55), su Aragornu – aštuntąją (145 cm; 52), o su žirgu Rolex – 11-ąją (125–130 cm; 33) rungtis.

A. Petrovas su žirgu Rolex antrojoje rungtyje (120–125 cm; 33) užėmė antrąją vietą, o su Aragornu trečiojoje ir su Cornetta devintojoje (šešios kliūtys; 8) rungtyse buvo trečias.

Valdemaras Žukauskas su Kadans Fortuna tapo šeštosios rungties (125–130 cm; 33) nugalėtoju. Trečiojoje rungtyje antras buvo Stasys Jasas su Marsu. Trečiąją vietą septintojoje rungtyje (135 cm; 49) užėmė Kostas Gaigalas su Casmir Hom, 11-ojoje rungtyje – Nerijus Šipaila su Caliente, o 12-ojoje rungtyje (140 cm; 62) – Matas Petraitis su Bacardi.

„Grand Prix“ rungtį (160 cm; 29) po persirungimo, kuriame dalyvavo penki raiteliai, laimėjo rusas Vladimiras Beleckis su Mats' Up Du Plessis.

Valdas Urbonas su Vaillante užėmė ketvirtąją, A. Petrovas su Aragornu – šeštąją, Valdemaras Žukauskas su P&L Helsing – 17-ąją, o S. Jasas su Marsu – 22-ąją vietas.