Lietuvos jaunučių krepšinio rinktinė įveikė prancūzus

Europos jaunučių (iki 16 metų) vaikinų krepšinio čempionato antrojo etapo rungtynėse F grupėje Panevėžyje pirmadienį Lietuvos rinktinė 56:51 (11:11, 18:14, 15:8, 12:18) įveikė Prancūzijos krepšininkus.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Lietuviai po dviejų kėlinių pirmavo 29:25, o po trijų – 44:33. 32-ąją min. skirtumas buvo padidėjęs iki 14 taškų (49:35), tačiau prancūzai laimėjo atkarpą 12:0 ir, prasidėjus priešpaskutinei rungtynių minutei, sumažino atsilikimą iki dviejų taškų 47:49. Prasidėjus paskutinei minutei, mūsų šalies krepšininkai vėl šiek tiek atitrūko (54:47) ir išsaugojo pergalingą pranašumą.

Lietuvos komandai, kurią treniruoja Gintaras Razutis, 14 taškų pelnė Tautvydas Paliukėnas (9 atk. kam.), 13 – Domantas Sabonis (11 atk. kam.), 9 – Raimundas Žuklevičius, 8 – Antanas Krimelis.

Prancūzijos ekipoje 21 tašką surinko Antoine`as Wallezas.

Lietuviai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 37–34, pataikė 9 tritaškius iš 25 (36 proc.), tačiau suklydo 21 kartą. Prancūzai pataikė tik 2 tritaškius iš 11 (18,2 proc.).

Lietuvos rinktinė antradienį susitiks su lenkais, o trečiadienį – su graikais.

Antrajame etape dalyvauja 12 rinktinių, suskirstytų į dvi grupes. Į atkrintamąsias varžybas pateks po keturias geriausias grupių komandas.

Čempionatas baigsis liepos 29 dieną. Lemiamos kovos vyks Vilniuje.