„Žalgirio“ futbolininkai – LFF taurės turnyro ketvirtfinalyje

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro ketvirtajame etape – aštuntfinalyje – trečiadienį nugalėtojo titulą ginantis Vilniaus „Žalgiris“ išvykoje 2:1 (2:0) įveikė Klaipėdos „Atlantą“ ir iškopė į ketvirtfinalį.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Po Serge`o Nyuiadzi (28 min.) ir Andriaus Veličkos (33) įvarčių žalgiriečiai pirmavo 2:0. 83-iąją min. skirtumą sušvelnino Evaldas Razulis.

Paskutine kito etapo dalyve tapo Vilniaus MRU (II lyga) komanda. Ji trečiadienį namuose po pratęsimo 4:3 (3:3, 0:1) įveikė Vilniaus „Polonija“ (I lyga) ekipą.

Kelialapius į ketvirtfinalį taip pat iškovojo „Trakai“ (I lyga), Gargždų „Banga“ (A lyga), Pakruojo „Kruoja“ (A lyga), Šiaulių „Šiauliai“ (A lyga) ir „Klaipėdos Granitas“ (I lyga). Dėl Kėdainių „Nevėžio“ (I lyga) ir Alytaus „Dainavos“ (A lyga) rungtynių, kurias išvykoje po pratęsimo 2:1 laimėjo alytiškiai, rezultato pateiktas protestas.