captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos rytas“ Eurolygos atrankoje įveikė R. Butauto auklėtinius

Antradienį Vilniaus „Siemens“ arenoje prasidėjusio vyrų krepšinio klubų Eurolygos atrankos turnyro antrajame ketvirtfinalyje Lietuvos vicečempionas Vilniaus „Lietuvos rytas“ 80:71 (14:15, 25:16, 22:16, 19:24) įveikė Ramūno Butauto treniruojamą Latvijos čempionę Rygos VEF ekipą, kurioje žaidžia Tomas Delininkaitis.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Antradienį Vilniaus „Siemens“ arenoje prasidėjusio vyrų krepšinio klubų Eurolygos atrankos turnyro antrajame ketvirtfinalyje Lietuvos vicečempionas Vilniaus „Lietuvos rytas“ 80:71 (14:15, 25:16, 22:16, 19:24) įveikė Ramūno Butauto treniruojamą Latvijos čempionę Rygos VEF ekipą, kurioje žaidžia Tomas Delininkaitis.

Vilniečiai po 10 žaidimo minučių atsiliko 14:15, o 13-ąją min. – 19:21, tačiau tada laimėjo atkarpą 8:0 ir išsiveržė į priekį 27:21, o prieš ilgąją pertrauką turėjo aštuonių taškų pranašumą 39:31. 24-ąją min. skirtumas padidėjo iki 16 taškų 51:36, o prieš lemiamą ketvirtį „Lietuvos rytas“ pirmavo 61:47. Likus žaisti 1 min. 20 sek., svečiai iš Latvijos sumažino atsilikimą iki keturių taškų 69:73, tačiau vilniečiams pavyko išsaugoti pergalingą rezultatą.

„Lietuvos ryto“ gretose pasižymėjo Renaldas Seibutis. Jo sąskaitoje – 23 taškai. Martynas Gecevičius surinko 11 taškų, o Juanas Palacio ir Tautvydas Lydeka pridėjo po 10 taškų.

VEF ekipoje rezultatyviausiai žaidęs T. Delininkaitis per 24 min. pelnė 14 taškų (dvitaškiai 3/4, tritaškiai 0/6, baudos 8/9), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo 1 ir prasižengė 3 kartus.

Antywane`as Robinsonas ir Dee Brownas surinko po 13 taškų, Artūras Bėrzinis – 11, Kristapas Janičenokas – 10.

Vilniečiai taikliau metė dvitaškius ir tritaškius bei laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 39-29.

Pusfinalyje ketvirtadienį „Lietuvos rytas“ žais su Oldenburgo „EWE Baskets“ (Vokietija) komanda.

Likusiuose dviejuose ketvirtfinaliuose trečiadienį susitiks Maskvos srities "Chimki" (Rusija) ir Ostendės "Telenet" (Belgija) bei Nimburko ČEZ (Čekija) ir Bandirmos "Banvit" (Turkija) komandos.

Turnyro nugalėtojai pateks į D grupę, kurioje taip pat žais Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija), Tel Avivo „Maccabi Electra“ (Izraelis), Vitorijos „Laboral Kutxa“ (Ispanija), Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija) ir Belgrado „Crvena Zvezda Telekom“ (Serbija).

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Sportas

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...