Čiuožėjai I. Janulevičiūtei nepavyko iškovoti kelialapio į olimpines žaidynes

Vokietijoje vykstančių tarptautinių dailiojo čiuožimo varžybų „Nebelhorn Trophy“, kurios kartu yra ir atranka į 2014 metų Sočio žiemos olimpines žaidynes, solisčių varžybose Lietuvos atstovė Inga Janulevičiūtė užėmė 13-ąją vietą ir nepateko į olimpiadą.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

18-metė lietuvė surinko 128,19 taško. Trumpojoje programoje ji buvo 15-a, o laisvojoje – 12-a.

Nugalėjo rusė Jelena Radionova (188,21 tšk.), antrąją vietą užėmė dukart pasaulio čempionė japonė Miki Ando (162,86 tšk.), o trečiąją – amerikietė Ashley Cain (162,39 tšk.).

Varžybose dalyvavo 35 čiuožėjos.

Kelialapius į olimpines žaidynes iškovojo šešios sportininkės iš tų šalių, kurios dar neturėjo savo atstovių olimpiadoje. Šioje klasifikacijoje I. Janulevičiūtė liko septinta. Vietas Sočio žaidynėse užsitikrino Australijos, Gruzijos, Norvegijos, Austrijos, Čekijos ir Brazilijos čiuožėjos.