Lietuvos krepšininkai pralaimėjo rusams 79:101

Londono olimpinėms žaidynėms besirengianti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė sraugiškose rungtynėse sekmadienį svečiuose 79:101 (20:17, 18:29, 24:24, 17:31) nusileido Rusijos krepšininkams.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Trenerio Kęstučio Kemzūros vadovaujamai mūsų šalies rinktinei 12 taškų pelnė Jonas Valančiūnas, po 10 – Darius Songaila ir Mantas Kalnietis (5 rez. perd.), 9 – Simas Jasaitis (tritaškiai – 3/3), po 8 – Linas Kleiza ir Paulius Jankūnas, 7 – Rimantas Kaukėnas, 6 – Šarūnas Jasikevičius, 4 – Renaldas Seibutis, 3 – Jonas Mačiulis, 2 – Martynas Pocius (Antanas Kavaliauskas).

Nugalėtojams Vitalijus Fridzonas pelnė 26, Andrejus Kirilenka – 19, Antonas Ponkrašovas – 14, Aleksandras Kaunas – 11, o Timofejus Mozgovas ir Viktoras Chriapa – po 10 taškų.

6-ąją min. lietuviai pirmavo 11:4, bet po to pralaimėjo atkarpą 0:9. Pirmąjį kėlinį Lietuvos rinktinei pavyko laimėti 20:17. Po antrojo kėlinio lietuviai atsiliko 38:46. 25-ąją min. rusai įgijo 18 taškų persvarą (62:44). Po trijų kėlinių svečiai atsiliko 62:70. 32-ąją min. lietuviai buvo sumažinę skirtumą iki šešių taškų (66:72). Tačiau po aikštelės šeimininkai vėl spurtavo ir 37-ąją min. įgijo 19 taškų persvarą (92:73).

Lietuvos rinktinė antradienį 19.00 val. Vilniuje žais su Islandijos komanda.

Londono olimpinių žaidynių krepšinio turnyre lietuviai žais A grupėje kartu su Tuniso, JAV, Prancūzijos, Nigerijos ir Argentinos komandomis.