Šokėjai D. Granskas ir K. Petrošiūtė pasaulio jaunimo čempionate iškovojo sidabro medalius

Rumunijoje vykusiame pasaulio jaunimo (iki 19 metų) klasikinių sportinių šokių čempionate Vilniaus sportinių šokių klubo „Dileksa“ atstovai Dominykas Granskas ir Kotryna Petrošiūtė iškovojo sidabro medalius.
Š. Mažeikos (BFL) nuotr.

Porą treniruoja Juozas Aleksandravičius, Olga ir Genadijus Gunko.

Nugalėjo moldavai Vladas Pislariu ir Eszter Pop, trečiąją vietą užėmė rusai Aleksejus Barkovas ir Ana Griščenko.

Kauno ir Gargždų sportinių šokių klubų „Sūkurys-Rolina“ pora Vilius Jakas ir Gabrielė Siriūnaitė užėmė 16-ąją vietą. Juos treniruoja Jūratė ir Česlovas Norvaišos bei Irina Berankienė.

Pasaulio jaunimo čempionate dalyvavo 56 šokėjų poros.