Lietuvos stalo tenisininkai triumfavo Baltijos šalių čempionate

Joniškyje vykusiame Baltijos šalių stalo teniso čempionate dominavo Lietuvos sportininkai.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Moterų komandų varžybose čempionių titulu džiaugėsi Eglė Stuckytė, Auksė Gecevičiūtė ir Lina Martinkė. Mūsų šalies atstovės 3-0 nugalėjo latves bei 3-1 įveikė estes. Estijos rinktinė užėmė antrąją, o Latvijos – trečiąją vietas.

Moterų asmeninėse varžybose nugalėjo vilnietė E. Stuckytė. Ji finale 4-2 (12:10, 7:11, 11:7, 4:11, 11:6, 11:4) įveikė Estijos atstovę. Trečiąją vietą užėmė A. Gecevičiūtė.

Vyrų komandų varžybose triumfavo Lietuvos stalo tenisininkai Arnoldas Domeika, Valdas Martinkus ir Matas Skučas. Lietuviai 3-2 įveikė latvius, 3-0 nugalėjo estus ir 3-0 – antrąją Lietuvos rinktinę. Antrąją vietą užėmė Estijos, trečiąją – Latvijos rinktinės.

Vyrų asmeninėse varžybose čempiono titulu džiaugėsi lietuvis A. Domeika.

Šios varžybos – tai pasirengimas spalio mėnesį Austrijoje vyksiančiam Europos stalo teniso čempionatui.