Singapūre – lengva S. Vettelio pergalė

Pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato 13-ąjį etapą – Singapūro „Grand Prix“ lenktynes – sekmadienį laimėjo nugalėtojo titulą ginantis vokietis Sebastianas Vettelis iš „Red Bull-Renault“ komandos.

Tai septintoji Vokietijos lenktynininko pergalė šį sezoną ir 33-ioji per visą karjerą.

Antras finišavo ispanas Fernando Alonso („Ferrari“), trečias – suomis Kimi Raikkonenas („Lotus-Renault“), ketvirtas – Nico Rosbergas („Mercedes“), penktas – britas Lewisas Hamiltonas („Mercedes“), šeštas – brazilas Felipe Massa („Ferrari“).

Bendrojoje čempionato įskaitoje pirmaujantis S. Vettelis turi 247 taškus. Antrąją vietą užimantis F. Alonso surinko 187 taškus. Trečias žengia britas L. Hamiltonas. Jo sąskaitoje – 151 taškas.

14-asis čempionato – Pietų Korėjos „Grand Prix“ lenktynės – vyks spalio 6 dieną.