Lietuvos klubai Europos lygoje sužaidė lygiosiomis

Ketvirtadienį Vilniaus „Žalgiris“ namuose susitiko su Miodlingo „Admira Wacker“. Nors po pirmojo kėlinio 0-1 pirmavo svečiai, tačiau sostinės klubo debiutantas Ramūnas Radavičius sugebėjo rezultatą išlyginti ir kiek pataisyti susiklosčiusią padėtį.
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Apmaudžios „Sūduvos“ lygiosios

Ketvirtadienį Marijampolės „Sūduva“ pratęsė kovas Europos lygos kvalifikacinio etapo varžybose – D.Gvildžio auklėtiniai išvykoje išmėgino jėgas prieš Novi Sado „Vojvodiną“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje abiem klubams pasižymėti nepavyko, tačiau antrojo pradžioje svečių puolėjas R.Beniušis pribloškė visą stadioną, pelnydamas „Sūduvai“ įvartį.

Lietuvos ekipa buvo itin arti pergalės, tačiau pačioje susitikimo pabaigoje serbams pavyko išplėšti lygiąsias.

Priminsime, kad pirmajame Europos lygos kvalifikacinių varžybų etape lietuviai buvo pranašesni už latvių „Daugavą“.

Atsakomasis mačas po savaitės bus sužaistas Marijampolėje.

Naujoko smūgis išgelbėjo „Žalgirio“ debiutą Europos lygoje

Atsakomasis Europos lygos kvalifikacinio etapo mačas po savaitės vyks Austrijoje.

Statistika

„Vojvodina“ 1 – 1 „Sūduva“

56`                [0 - 1]            R. Beniušis

90`                [1 - 1]            A. Oumarou

„Žalgiris“ 1 – 1 „Admira Wacker“

12`                [0 - 1]            P. Hosiner

72`                [1 - 1]            R. Radavičius