„Atlanto“ futbolininkai namuose nugalėjo „Žalgirį“

Klaipėdoje susitiko vietos „Atlantas“ ir lyderiai Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai. Kiek netikėtą pergalę rezultatu 3–1 iškovojo šeimininkai.
B. Barausko (BFL) nuotr.

Antradienio vakarą Lietuvoje buvo sužaistos dvejos 29-ojo turo „SMScredit.lt A lygos“ rungtynės. Klaipėdoje susitiko vietos „Atlantas“ ir lyderiai Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai. Kiek netikėtą pergalę rezultatu 3–1 iškovojo šeimininkai.

Pirmajame kėlinyje krito du „Atlanto“ įvarčiai. Pirmasis 37-ąją minutę pasižymėjo Donatas Kazlauskas, o rezultatą vos po šešių minučių išlygino Gediminas Kruša.

72-ąją minutę „Žalgirio“ viltis pakovoti bent dėl lygiųjų atgaivino gynėjas Luka Peričius, tačiau rungtynių pabaigoje klaipėdiečiai į Lietuvos vicečempionų vartus pasiuntė dar vieną įvartį ir šventė užtikrintą pergalę.

Kitose rungtynėse Gargždų „Banga“ taip pat minimaliu skirtumu išvykoje palaužė Tauragės „Tauro“ vienuolikę.

Rezultatai:

Tauragės „Tauras“ 1 – 2 Gargždų „Banga“

42' [0 – 1] A. Staponka

48' [0 – 2] E. Grigaitis

64' [1 – 2] M.Landry Amani

Klaipėdos „Atlantas“ 3 – 1 Vilniaus „Žalgiris“

37' [1 – 0] D. Kazlauskas

43' [2 – 0] G. Kruša

72' [2 – 1] L. Perič

90' [3 – 1] E. Veliulis