Dviratininkas E. Šiškevičius lenktynėse Didžiojoje Britanijoje – trylikatas

Didžiojoje Britanijoje vykstančių daugiadienių dviračių lenktynių „Tour of Britain“ trečiajame etape – 16 km atskiro starto lenktynėse – antradienį lietuvis Evaldas Šiškevičius („Sojasun“) užėmė 13-ąją vietą.
T. Lukšio (BFL) nuotr.

Nugalėjo Londono olimpinių žaidynių čempionas ir 2012 metų „Tour de France“ nugalėtojas britas Bradley Wigginsas („Sky“). Jis distanciją įveikė per 19 min. 54 sek.

E. Šiškevičius nugalėtojui pralaimėjo 1 min. 30 sek.

Pergalę iškovojęs B. Viginsas tapo lenktynių lyderiu. E. Šiškevičius bendrojoje įskaitoje iš 13-osios vietos nukrito į 15-ąją. Jis nuo lyderio atsilieka 1 min. 31 sek.