Dviratininkas S. Jonauskas treko varžybose Maskvoje užėmė pirmąją ir antrąją vietas

Rusijos sostinėje Maskvoje vykusių tarptautinių dviračių treko varžybų „Grand Prix of Russian Helicopters“ jaunių (17–18 metų) vaikinų keirino varžybas laimėjo Lietuvos atstovas Svajūnas Jonauskas. 18-metis lietuvis sprinto rungtyje buvo antras.
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Keirino varžybose antrąją vietą užėmė kitas Lietuvos atstovas Vasilijus Lendelis.

Sprinto varžybų finale pasaulio jaunių čempionas ir Europos jaunių vicečempionas S. Jonauskas 1–2 nusileido rusui Aleksejui Lysenkai.

V. Lentelis liko ketvirtas. Jis kovoje dėl trečiosios vietos 0-2 nusileido rusui Sergejui Tabolinui.

Jaunių sprinto atrankos varžybose, kuriose dalyvavo devyni dviratininkai, S. Jonauskas buvo pirmas. Jis 200 distanciją įveikė per 9,988 sek. (vid. greitis – 72,09 km/h). Lietuvį nuo pasaulio jaunių rekordo skyrė 0,089 sek.

S. Lendelis atrankos varžybose buvo antras – 10,274 sek. (vid. greitis – 70,08 km/h).