Milda Jocaitė ir Domantas Norkus – pasaulio jaunių paprastųjų šaškių čempionai

Bulgarijoje vykusio pasaulio jaunimo, jaunių, jaunučių ir vaikų paprastųjų šaškių čempionato jaunių (iki 16 metų) merginų ir vaikinų varžybų nugalėtojais tapo Lietuvos atstovai – Milda Jocaitė ir Domantas Norkus.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

M. Jocaitė surinko 10 taškų iš 14 galimų.

Sidabro medalis atiteko baltarusei Marijai Mironovai (10 tšk.), o bronzos - rusei Valerijai Denisovai (9 taškai).

Prieš savaitę M. Jocaitė tapo ir pasaulio „greitųjų“ šaškių čempione. Milda du aukso medalius iškovojo ir gegužės mėnesį Baltarusijoje vykusiame Europos čempionate.

Europos jaunių čempionas D. Norkus apgynė pasaulio jaunių čempiono titulą. Lietuvis surinko 13 taškų iš 16 galimų.

Sidabro ir bronzos medalius pelnė Rusijos atstovai – atitinkamai Damiras Rysajevas (12 tšk.) ir Šagylas Zarovniajevas (10 tšk.).

„Greitųjų“ šaškių varžybose Domantas iškovojo sidabro, o „žaibo“ turnyre – bronzos medalius.

M. Jocaitę ir D. Norkų, kurių pirmoji trenerė – Sandra Laurutienė, Šiaulių sporto mokykloje "Dubysa" treniruoja Vladas Valantinas.