Lietuvos tinklininkės Rytų Europos čempionate nusileido rusėms

Rusijos sostinėje Maskvoje vykstančių Rytų Europos paplūdimio tinklinio čempionato antrajame mače C grupėje penktadienį Lietuvos atstovės Monika Povilaitytė ir Karolė Virbickaitė 0-3 (7:11, 6:11, 13:15) nusileido rusėms 23-ejų metų Anai Alovai ir 22-ejų metų Anai Markovai.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Mačas truko 24 minutes.

M. Povilaitytė, kuriai penktadienį sukako 19 metų, ir 21-erių metų K. Virbickaitė pirmajame mače 3-0 (11:6, 13:11, 14:12) įveikė 17-metę Aną Saryčevą ir 25-erių metų Dariją Jarzutkiną taip pat iš Rusijos.

Lietuvos tinklininkės C grupėje užėmė antrąją vietą. Pirmąją vietą iškovojo dvi pergales šventusios A. Alova ir A. Markova. Pergalių neiškovojusios A. Saryčeva ir D. Jarzutkina liko trečios.

K. Virbickaitė šiame turnyre pakeitė Ievą Dumbauskaitę, kuri dėl sveikatos problemų jau baigė sezoną.

Moterų varžybas pradėjo 20 komandų, suskirstytų į šešias grupes. Į atkrintamąsias varžybas patenka po dvi geriausias kiekvienos grupės komandas bei keturios geriausios iš trečiąsias vietas užėmusių duetų.

Rytų Europos paplūdimio tinklinio čempionato finalinės varžybos kartu yra ir atvirosios Rusijos taurės varžybos.

Mačai vyksta nauju formatu – žaidžiama iki 11-os taškų ir iki trijų laimėtų setų.