Penktoji pasaulio raketė italė S. Errani pralaimėjo antrajame „US Open“ rate

Niujorke vykstančio atvirojo JAV teniso čempionato („US Open“), kurio prizų fondą sudaro daugiau nei 34 mln. JAV dolerių, moterų vienetų varžybų antrajame rate ketvirtadienį penktoji pasaulio raketė 26-erių metų italė Sara Errani 3:6, 1:6 pralaimėjo 31-erių metų savo tėvynainei Flaviai Pennettai, kuri pasaulio reitinge užima 83-iąją vietą.

Mačas truko 1 val. 11 min.

Pirmoji pasaulio raketė 31-erių metų amerikietė Serena Williams 6:3, 6:0 įveikė 28-erių metų Kazachstano atstovę Galiną Voskobojevą (77-oji pasaulio raketė). Susitikimas truko 1 val. 9 min.

S. Williams, kuri „US Open“ turnyro vienetų varžybas yra laimėjusi keturis kartus (1999, 2002, 2008 bei 2012 metais), trečiajame rate susitiks su kita Kazachstano atstove – 25-erių metų Jaroslava Švedova (78).

Antroji pasaulio raketė 24-erių metų baltarusė Viktorija Azarenka 6:3, 6:1 nugalėjo 25-erių metų Kanados atstovę Aleksandrą Wozniak (323). Susitikimas truko 1 val. 8 min.

Į trečiąjį ratą iš „Top-10“ žaidėjų ketvirtadienį iškopė danė Caroline Wozniacki (8), vokietė Angelique Kerber (9) ir čekė Petra Kvitova (10).

Vyrų vienetų varžybų antrajame rate antroji pasaulio raketė 27-erių metų ispanas Rafaelis Nadalis po 1 val. 32 min. trukusios kovos 6:2, 6:1, 6:0 įveikė 29-erių metų brazilą Rogerio Dutra Silva (139).

R. Nadalis 2010 metais tapo „US Open“ nugalėtoju.

Penkiskart šio turnyro nugalėtojas 32-ejų metų šveicaras Rodžeris Federeris (Roger Federer, 7) 6:3, 6:2, 6:1 įveikė 30-metį argentinietį Carlosą Berlocqą (48).

R. Federeris „US Open“ čempionu tapo 2004-2008 metais.

Į trečiajį ratą iš „Top-10“ žaidėjų ketvirtadienį dar pateko ispanas Davidas Fereras (David Ferrer, 4) ir prancūzas Richardas Gasquetas (9).