Belgijos „Grand Prix“ laimėjo vokietis S. Vettelis

Pasaulio „Formulės 1“ automobilių lenktynių čempionato 11–ąjį etapą – Belgijos „Grand Prix“ lenktynes – sekmadienį laimėjo nugalėtojo titulą ginantis vokietis Sebastianas Vettelis iš „Red Bull-Renault“ komandos.

Tai penktoji Vokietijos lenktynininko pergalė šį sezoną ir 31-oji per visą karjerą.

Antras finišavo ispanas Fernando Alonso („Ferrari“), trečias – britas Lewisas Hamiltonas („Mercedes“), ketvirtas – vokietis Nico Rosbergas („Mercedes“), penktas – australas Markas Webberis („Red Bull-Renault), o šeštas – britas Jensonas Buttonas, („McLaren-Mercedes“).

Bendrojoje čempionato įskaitoje pirmaujantis S. Vettelis turi 197 taškus. Į antrąją vietą iš trečiosios pakilo F. Alonso, surinkęs 151 tašką. L. Hamiltonas su 139 taškais iš ketvirtosios pozicijos šoktelėjo į trečiąją.

12–asis čempionato – Italijos „Grand Prix“ lenktynės – vyks rugsėjo 8 dieną.