D. Motiejūnas vėl žybtelėjo rezultatyvumu

Trečias rungtynes per keturias dienas žaidęs Donatas Motiejūnas vėl pademonstravo savo talentus. Lietuvis buvo vienas rezultatyviausių komandoje, o jo Hiūstono „Rockets“ NBA Vasaros lygos rungtynėse Las Vegase 113:91 (22:22, 35:24, 26:27, 30:18) nugalėjo Sakramento „Kings“.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Motiejūnas per 25 minutes pelnė 19 taškų (7/9 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 5/6 baudų), atkovojo 6 kamuolius, blokavo 1 metimą, kartą suklydo ir 5 sykius prasižengė.

Puolėjas iš Lietuvos sunkiausiai sulaikomas buvo antrajame kėlinyje, per kurį pelnė 8 taškus, o jo ekipa per šį ketvirtį susikrovė pergalingą pranašumą.

Rockets“: Donatas Motiejūnas ir Jeremy Lambas po 19, Terrence'as Jonesas 17, Marcusas Morrisas, Royce'as White'as, Courtney Fortsonas ir Gary Forbesas po 11.

Kings“: Jimmeris Fredette'as 30, Tony Mitchellas 15, Michaelas Lee 12, Thomas Robinsonas 10.

Rytoj naktį „Rockets“ išmėgins jėgas su Portlendo „Trail Blazers“ ekipa.