Disko metikė Z. Sendriūtė pasaulio čempionate liko 9-a

Nesėkmingai Maskvoje (Rusija) vykstančio pasaulio lengvosios atletikos čempionato disko metimo varžybos susiklostė lietuvei Zinaidai Sendriūtei, kuri po trijų bandymų liko 9-oje vietoje ir baigė savo kovą dėl medalių.
A. Koroliovo (BFL) nuotr.

Zinaida Sendriūtė geriausiu antruoju bandymu įrankį nusviedė 62.54 metrus. Pirmasis jo bandymas buvo 61.87 m, trečiasis – 61.44 m. Tarp dvylikos finalisčių ji liko devintoje vietoje.

Po trijų bandymų 8 toliausiai diską numetusios sportininkės žengė į pagrindinį varžybų finalą. Iki galimybės įrankį mesti dar tris kartus lietuvei pritrūko 18 centimetrų.

Verta priminti, kad šeštadienį vykusioje atrankoje Lietuvos sportininkės rezultatas buvo pirmas tarp visų dalyvių – 64.16 metrų. Šis rezultatas – antras per visą jos karjerą. Asmeninis sportininkės rekordas – 65.97 m, pasiektas šių metų LAF taurės varžybose Kaune.