Lietuvoje surengtą Europos jaunimo futbolo čempionatą laimėjo serbai

Lietuvoje surengtą Europos jaunimo (iki 19 metų) futbolo čempionatą laimėjo Serbijos rinktinė. Ji finale ketvirtadienį Marijampolėje 1:0 (0:0) įveikė Prancūzijos futbolininkus.

Vienintelį įvartį 57-ąją min. įmušė saugas Andrija Lukovičius.

Serbijos rinktinė šias pirmenybes laimėjo pirmą kartą. Prancūzai šiose varžybose yra triumfavę du kartus (2005 ir 2010 metais).

Kaune, Marijampolėje ir Alytuje vykusiame čempionate dalyvavo aštuonios komandos. Lietuvos rinktinė, pralaimėjusi visas trejas rungtynes, A grupėje liko paskutinė, ketvirta. Antano Vingilio treniruojami Lietuviai 2:3 pralaimėjo olandams, 0:2 nugalėtojų titulą gynusiems ispanams ir 2:4 – portugalams.