Apie medalį svajojusiam G. Titeniui iki finalo pritrūko 0,16 sek. (papildyta)

Lietuvos plaukikas Giedrius Titenis Pasaulio plaukimo čempionate Barselonoje (Ispanija) 200 m plaukimo krūtine pusfinalyje distanciją įveikė per 2 min. 10,17 sek. ir į finalą nepateko.

Lietuvos plaukikas Giedrius Titenis Pasaulio plaukimo čempionate Barselonoje (Ispanija) 200 m plaukimo krūtine pusfinalyje distanciją įveikė per 2 min. 10,17 sek.  ir į finalą nepateko.

Tarp 16 pusfinalio dalyvių lietuvis buvo 11-tas. Iki finalo jam pritrūko 0,16 sek. Į finalą iškopė aštuoni plaukikai.

Tragedijos dėl tokių rezultatų G. Titenis po pusfinalio nedarė, bet neslėpė nesantis patenkintas savimi ir atskleidė svajojęs net apie pirmenybių apdovanojimą.

„Plaukiau taip greitai, kaip tik galėjau. Vienuolikta vieta nėra bloga, bet galėjo būti geriau. Mano tikslas buvo finalas, o svajonė – medalis. Bet šiais metais varžovai buvo stiprūs, gerai pasiruošę. Kitais metais reikės atsigriebti“, – portalui DELFI.lt pasirodymą komentavo G. Titenis.

24-erių metų anykštėnas atrankos varžybose distanciją nuplaukė per 2 min. 10,70 sek. ir tarp 43 dalyvių užėmė 7-ąją vietą.

2009 metų pasaulio čempionate Romoje (Italija) G. Titenis šioje rungtyje iškovojo bronzos medalį.

D. Rapšys – 14-as

Tuo metu Danas Rapšys 200 m plaukimo nugara pusfinalyje užėmė 14-ąją vietą ir į finalą taip pat nepateko.

18-metis panevėžietis distanciją įveikė per 1 min. 59,05 sek.

Atrankos varžybose D. Rapšys tarp 35 dalyvių irgi buvo 14-as – 1 min. 59,11 sek.

LRT – oficialus Pasaulio plaukimo čempionato transliuotojas.