T. Kuzminskis kurčiųjų olimpinėse žaidynėse iškovojo aukso medalį

Sofijoje (Bulgarija) vykstančių 22-ųjų kurčiųjų vasaros olimpinių žaidynių vyrų orientavimosi sporto varžybose ilgojoje trasoje ketvirtadienį Lietuvos atstovas Tomas Kuzminskis iškovojo aukso medalį.
T. Lukšio (BFL) nuotr.

35-erių metų sportininkas 8,7 km trasą su 24 kontrolės punktais įveikė per 1 val. 3 min. 21 sek.

Sidabrą iškovojo rusas Viktoras Dingesas (1 val. 7 min. 5 sek.), o bronzą – kitas Rusijos sportininkas Vladimiras Grininas (1:15.34).

Vytautas Remeika (1:22.33) užėmė šeštąją, o Mantas Volungevičius (1:22.37) – septintąją vietas.

Varžybose dalyvavo 28 sportininkai.

T. Kuzminskis sprinto ir vidutinėse distancijose pelnė sidabro apdovanojimus.

Moterų varžybas (17 dalyvių) laimėjo ukrainietė Tatjana Bida. Ji 6,9 km distanciją su 13 kontrolės punktų įveikė per 1 val. 5 min. 37sek.

Sandrai Katinaitė (1:43.10) buvo aštunta, Adrija Kulbokaitė (1:48.25) – dešimta, o Rasa Kaunelytė (1:52.30) – 12-a.