captcha

Jūsų klausimas priimtas

Lietuvos olimpinėje rinktinėje – 63 sportininkai

Į Londono olimpines žaidynes vyks 63 atletai (51 individualių sporto šakų atstovasir 12 krepšininkų), o iš viso šalies olimpinę rinktinę su treneriais, medikais ir vadovais sudarys 156 asmenys.    
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Į Londono olimpines žaidynes vyks 63 atletai (51 individualių sporto šakų atstovasir 12 krepšininkų), o iš viso šalies olimpinę rinktinę su treneriais, medikais ir vadovais sudarys 156 asmenys. Londono olimpinėse žaidynėse keturiolikos sporto šakų varžybose Lietuvai atstovaus 39 vyrai ir 24 moterys.

Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) Vykdomasis komitetas penktadienį savo išplėstiniame posėdyje Anupriškėse (Trakų r.) patvirtino Lietuvos olimpinės rinktinės sąrašą.

Mūsų šalies sportininkai dalyvaus lengvosios atletikos (20), krepšinio (12), dviračių sporto (5), irklavimo, plaukimo (po 4), buriavimo, šiuolaikinės penkiakovės (po 3), baidarių ir kanojų irklavimo, bokso, dziudo, sportinės gimnastikos, graikų-romėnų imtynių (po 2), badmintono ir šaudymo (po 1) varžybose.

Jauniausia Lietuvos olimpinėje rinktinėje bus 15-metė plaukikė Rūta Meilutytė, o vyriausia – 46-erių metų olimpinė čempionė šaulė Daina Gudzinevičiūtė.

Aukščiausios vietos prognozuojamos dviratininkei Simonai Krupeckaitei (1-5 vietos), disko metikui Virgilijui Aleknai, kanojininkui Jevgenijui Šuklinui (1-6), buriuotojai Gintarei Šait (Scheidt, 1-8), vyrų krepšinio rinktinei (3-6), boksininkui Egidijui Kavaliauskui ir šiuolaikinės penkiakovės atstovei Laurai Asadauskaitei (3-8).

Lietuvos olimpinės misijos vadovu bus Algirdas Raslanas, o jo pavaduotojais – Kazys Steponavičius ir Einius Petkus. Olimpinio atašė pareigas eis Antanas Guoga.

Londono olimpinėse žaidynėse, kurios vyks liepos 27 – rugpjūčio 12 dienomis, teisėjaus šeši Lietuvos arbitrai: Irina Katinienė, Viktoras Šurpikas (abu – sportinė gimnastika), Sigita Mackonienė (meninė gimnastika), Kęstutis Bagdanavičius (boksas), Romualdas Brazauskas (krepšinis, komisaras-inspektorius) bei Virmantas Galdikas (baidarių ir kanojų irklavimas).

Barselonos olimpinėse žaidynėse (1992 m.) dalyvavo 46, Atlantos (1996 m.) ir Sidnėjaus (2000 m.) – po 61, Atėnų (2004 m.) – 59, o Pekino (2008 m.) – 71 Lietuvos sportininkas.

Liepos 13 dieną patvirtintas Lietuvos olimpinės rinktinės sąrašas

BAIDARIŲ IR KANOJŲ IRKLAVIMAS: Egidijus Balčiūnas (baidarė), Jevgenijus Šuklinas (kanoja), Egidijus Gustas (vyr. treneris), Vasilijus Suchorukovas (treneris), Tomas Vorobjovas (gydytojas);

BADMINTONAS: Akvilė Stapušaitytė, Juozas Špelveris (treneris);

BOKSAS: Egidijus Kavaliauskas, Evaldas Petrauskas, Ričardas Kuncaitis (treniruočių partneris), Vladimiras Bajevas (vyr. treneris), Jurijus Kolyčevas (treneris), Aleksandras Trofimovas (masažuotojas);

BURIAVIMAS: Gintarė Scheidt, Juozas Bernotas, Rokas Milevičius, Linas Eidukevičius (vyr. treneris), Gintautas Bernotas, Marius Milevičius (abu - treneriai), Asta Ivaščinienė (masažuotoja);

DVIRAČIŲ SPORTAS: Simona Krupeckaitė (trekas), Rasa Leleivytė, Gediminas Bagdonas, Ramūnas Navardauskas (visi trys - plentas), Vilma Rimšaitė (BMX), Vaclovas Šiugždinis (vadovas), Antanas Jakimavičius (vyr. treneris), Dmitrij Leopold, Gediminas Kastanauskas, Artūras Kasputis, Albertas Rimša (visi keturi - treneriai), Paolo Boldi, Alain Lependry (abu - masažuotojai);

DZIUDO: Karolis Bauža, Marius Paškevičius, Gintaras Ambraška (treniruočių partneris), Petras Vinčiūnas (treneris), Jurijus Vaščenkovas (masažuotojas);

GIMNASTIKA: Rokas Guščinas, Laura Švilpaitė, Vladislovas Bogomolovas (treneris), Liudmila Kuzminienė (gydytoja);

IMTYNĖS: Aleksandras Kazakevičius, Edgaras Venckaitis, Valdemaras Venckaitis, Ramūnas Dagys (abu - treniruočių partneriai), Grigorij Kozovskij, Ruslanas Vartanovas (abu - treneriai), Raimondas Greičius (gydytojas);

IRKLAVIMAS: Mindaugas Griškonis, Rolandas Maščinskas, Saulius Ritter, Donata Vištartaitė , Alfonsas Mikšys, Vladislovas Sokolinskis, Algirdas Kazimieras Arelis (visi trys - treneriai), Marius Matulionis (masažuotojas);

KREPŠINIS: Paulius Jankūnas, Šarūnas Jasikevičius, Robertas Javtokas, Tomas Delininkaitis, Deividas Dulkys, Simas Jasaitis, Mantas Kalnietis, Rimantas Kaukėnas, Linas Kleiza, Jonas Mačiulis, Martynas Pocius, Renaldas Seibutis, Darius Songaila, Jonas Valančiūnas (į Londoną vyks 12 žaidėjų iš 14), Kęstutis Kemzūra (vyr. treneris), Valdemaras Chomičius, Robertas Kuncaitis, Evaldas Kondratavičius, Mantas Šernius, Donaldas Kairys (visi penki - treneriai), Rimantas Gudas, Vytenis Trumpickas (abu - gydytojai), Aidas Buzelis, Juozas Petkevičius, Aleksejus Peleckis (visi trys - masažuotojai), Žydrūnas Vilenčikas (administratorius);

LENGVOJI ATLETIKA: Neringa Aidietytė, Virgilijus Alekna, Darius Draudvila, Rasa Drazdauskaitė, Lina Grinčikaitė, Indrė Jakubaitytė, Remalda Kergytė, Diana Lobačevskė, Povilas Mykolaitis, Airinė Palšytė, Rytis Sakalauskas, Kristina Saltanovič, Zinaida Sendriūtė, Austra Skujytė, Eglė Staišiūnaitė, Raivydas Stanys, Tadas Šuškevičius, Sonata Tamošaitytė, Brigita Virbalytė-Dimšienė, Marius Žiukas, Nijolė Medvedeva (vadovė), Kęstutis Jezepčikas (vyr. treneris), Aloyzas Jasmontas, Audronė Gavelytė, Nina Gedgaudienė, Tatjana Krasauskienė, Česlovas Kundrotas, Edmundas Norvilas, Teresė Nekrošaitė, Kastytis Stasys Pavilonis, Valdas Petkevičius, Romualdas Petruškevičius, Juzefas Romankovas, Aleksas Stanislovaitis (visi dvylika -treneriai), Saulius Paliūnis, Kęstutis Laurinskas (abu - masažuotojai), Andrius Ramonas (gydytojas);

PLAUKIMAS: Vytautas Janušaitis, Rūta Meilutytė, Giedrius Titenis, Mindaugas Sadauskas, Žilvinas Ovsiukas (vyr. treneris), Jonathan Andrew Rudd (treneris), Erneta Kacienė (gydytoja), Vanda Gadliauskaitė (masažuotoja);

ŠAUDYMAS: Daina Gudzinevičiūtė;

ŠIUOLAIKINĖ PENKIAKOVĖ: Laura Asadauskaitė, Justinas Kinderis, Gintarė Venčkauskaitė, Jurijus Moskvičiovas (vyr. treneris), Jevgenijus Kliosovas, Henrikas Eismontas (abu - treneriai), Viačeslavas Kalininas (vadovas), Vladas Sklizmantas (gydytojas);

VADOVYBĖ IR SPORTO SPECIALISTAI: Algirdas Raslanas (misijos vadovas), Antanas Guoga (olimpinis atašė), Kazys Steponavičius, Einius Petkus (abu – misijos vadovo pavaduotojai), Lina Vaisetaitė (atstovė ryšiams su IOC ir žaidynių organizaciniu komitetu), Dalius Romanas Barkauskas (vyr. gydytojas), Bronius Čekanauskas (spaudos atašė), Giedrius Tamašauskas (ambasados atstovas misijoje), Ingrida Kerušauskaitė (misijos vadovo asistentė), Edmundas Švedas (LTOK med. tarnybos vadovas), Linas Tubelis (LOSC direktorius), Ieva Lukošiūtė-Stanikūnienė (antidopingo agentūra), Kazys Milašius, Juozas Skernevičius, Jonas Poderys (visi trys – mokslininkai), Kęstutis Bartkus, Antanas Čikotas (abu – vadybininkai), Alma Kajėnienė, Diana Baubinienė (abi – gydytojos), Egidijus Tutkus, Liudmila Veliseičik (abu – masažuotojai).                    

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Sportas

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...