Lietuvos krepšininkės kurčiųjų olimpiadoje tapo grupės nugalėtojomis

Sofijoje (Bulgarija) vykstančių 22-ųjų kurčiųjų vasaros olimpinių žaidynių moterų krepšinio turnyro trečiosiose rungtynėse B grupėje antradienį Europos vicečempionė Lietuvos rinktinė net 63 taškų skirtumu 90:27 nugalėjo Japonijos krepšininkes.
L. Brundzos (BFL) nuotr.

Linos Dambrauskaitės-Sabaliauskienės ir Eglės Jankauskaitės treniruojama mūsų šalies komanda iškovojo tris pergales iš tiek pat galimų ir tapo B grupės nugalėtoja.

Lietuvės ketvirtfinalyje ketvirtadienį žais su ketvirtąją vietą A grupėje užėmusiomis Italijos krepšininkėmis.

2009 metų kurčiųjų olimpinėse žaidynėse Taivane Lietuvos rinktinė iškovojo bronzos medalius.