Lietuvos stalo tenisininkams – kurčiųjų olimpinių žaidynių bronza

Sofijoje (Bulgarija) vykstančių 22-ųjų kurčiųjų vasaros olimpinių žaidynių vyrų komandų stalo teniso varžybose Lietuvos atstovai iškovojo bronzos medalius.
Š. Mažeikos (BFL) nuotr.

Mūsų šalies komanda mače dėl trečiosios vietos pirmadienį 3-0 nugalėjo Rusijos ekipą.

Olimpiniais čempionais tapo Taivano stalo tenisininkai. Jie finale 3-1 pranoko Kinijos sportininkus.

Lietuvos rinktinė, kuriai atstovauja Deividas Takinas, Gintautas Juchna, Kęstutis Žižiūnas ir Viktoras Narkevičius, ketvirtfinalyje 3-0 nugalėjo Honkongo atstovus, o pusfinalyje 1-3 pralaimėjo Taivano stalo tenisininkams.