R. Sakalauskas Lietuvos čempionate iškovojo trečiąjį aukso medalį

Šiauliuose vykusio 90-ojo Lietuvos lengvosios atletikos čempionato antrąją varžybų dieną – šeštadienį – vyrų 200 m bėgimo varžybose triumfavo Kaunui ir Alytui atstovavęs Rytis Sakalauskas. Šiose pirmenybėse jis iš viso iškovojo tris aukso medalius.
R. Sakalauskas, A. Koroliovo (BFL) nuotr.

26-erių metų atletas penktadienį laimėjo 100 m bėgimo rungtį ir tapo nugalėtoju estafetės 4x100 m varžybose.

Po antrąjį aukso medalį šeštadienį iškovojo vilnietė Rasa Batulevičiūtė ir klaipėdietis Artūras Janauskas. Rasa pirmąją čempionato dieną laimėjo 1500 m bėgimą, o antrąją varžybų dieną triumfavo 800 m bėgime. Artūras šeštadienį laimėjo 400 m barjerinį bėgimą, o penktadienį nugalėjo 110 m barjerinio bėgimo rungtyje.

Vyrų 800 m bėgimą laimėjo vilnietis Vitalijus Kozlovas. Jis šalies čempionu tapo septintą kartą.

Šeštadienį vykusių rungčių nugalėtojai:

200 m: Eva Misiūnaitė (Kaunas) – 24,48 sek. ir Rytis Sakalauskas (Kaunas/Alytus) – 20,91 sek.

800 m: Rasa Batulevičiūtė (Vilnius) – 2.08.06 ir Vitalijus Kozlovas (Vilnius) – 1.51,06.

5000 m: Loreta Kančytė (Kaunas/Alytus) – 17.42,64 ir Remigijus Kančys (Kaunas/Alytus) – 15.07,31.

3000 m kl/b: Dominykas Butkevičius (Klaipėda) – 9.44,33.

400 m b/b: Eglė Staišiūnaitė (Klaipėda) – 57,67 sek. ir Artūras Janauskas (Klaipėda) – 53,19 sek.

Šuolis į aukštį: Airinė Palšytė (Vilnius) – 1 m 95 cm.

Trišuolis: Dovilė Dzindzaletaitė (Šiauliai) – 13 m 52 cm ir Andrius Gricevičius (Kaunas) – 15 m 25 cm.

Rutulio stūmimas: Laura Gedminaitė (Vilnius/Tauragė) – 14 m 50 cm ir Šarūnas Banevičius (Klaipėda/Klaipėdos raj.) – 18 m 68 cm.

Ieties metimas: Liveta Jasiūnaitė (Kaunas) – 50 m 83 cm ir Skirmantas Šimoliūnas (Pasvalys) – 62 m 16 cm.