Latviai eliminavo 18-mečių rinktinę iš kovos dėl Europos čempionato medalių

Lietuvos 18-mečių vaikinų rinktinei nepavyko prasibrauti į Latvijoje vykstančio Europos krepšinio čempionato pusfinalį – mūsiškiai penktadienį Rygoje 49:64 nusileido šeimininkams latviams ir tęs kovą jau tik dėl 5-8 vietų.
G. Žalalis, A. kovoliovo (BFL) nuotr.

Po dviejų kėlinių rezultatas dar buvo lygus (35:35), tačiau antroje dvikovos pusėje latvių pranašumas nebekėlė abejonių: jie trečią ir ketvirtą kėlinius laimėjo net 17 taškų skirtumu (36:19) ir šventė užtikrintą pergalę 71:54.

Sauliaus Štombergo auklėtinių gretose išsiskyrė Gediminas Žalalis, įmetęs 13 taškų, ir Domantas Sabonis, vėl surinkęs dvigubą dublį – 11 taškų (5/7 dvitaškiai, 1/3 bauda) ir 10 atkovotų kamuolių.

Jaunieji Latvijos krepšininkai turnyro pusfinalyje susitiks su Kroatijos komanda, kuri ketvirtfinalyje rezultatu 82:72 (23:12, 21:17, 12:19, 26:24) pranoko Rusijos atstovus.