Lietuvos jaunių krepšinio rinktinė Europos čempionate pralaimėjo rusams

Latvijoje vykstančio Europos jaunių (iki 18 metų) vaikinų krepšinio čempionato antrojo etapo E grupės rungtynėse antradienį Lietuvos rinktinė 56:68 (7:18, 18:15, 9:15, 25:20) pralaimėjo Rusijos krepšininkus.
T. Urbelionio (BFL) nuotr.

Lietuviai po dviejų kėlinių atsiliko 25:33, o po trijų – 34:48. Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei, skirtumas siekė 16 taškų 52:68. Per likusį laiką mūsiškiams pavyko tik šiek tiek priartėti prie varžovų.

Trenerio Sauliaus Štombergo vadovaujamai mūsų šalies rinktinei Ričardas Verbickas pelnė 15 taškų, Domantas Sabonis – 12, Haroldas Saprykinas – 10.

Rusijos ekipoje Viačeslavas Fedorčenka surinko 21 tašką.

Lietuviai pataikė net 17 tritaškių iš 42 (40,5 proc.) ir laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 50–30.

Lietuvos rinktinė trečiadienį žais su Bosnijos ir Hercegovinos krepšininkais.

E grupėje pirmauja Prancūzijos ir Rusijos rinktinės (abi – 3 pergalės/1 pralaimėjimas), Serbijos, Čekijos ir Lietuvos komandos turi po dvi pergales (2/2), o Bosnijos ir Hercegovinos ekipa pergalių neturi (0/4).

Europos jaunių čempionato antrajame etape dalyvauja 12 komandų, suskirstytų į dvi grupes. Į ketvirtfinalį pateks 1–4 vietas grupėse užimsiančios ekipos.