Disko metikas D. Poška Europos jaunimo čempionate – penktas

Italijoje besibaigiančio 22-ojo Europos jaunimo (iki 20 metų) lengvosios atletikos čempionato vaikinų disko metimo varžybų finale sekmadienį Lietuvos atstovas Domantas Poška užėmė penktąją vietą.
K. Vanago (BFL) nuotr.

17-metis lietuvis 1,75 kg sveriantį diską numetė 59 m 96 cm. Sėkmingiausias buvo paskutinysis, šeštasis, bandymas.

Lietuvos disko metikas finale 2 m 79 cm pagerino asmeninį rekordą, kurį buvo pasiekęs atrankos varžybose.

D. Poška antruoju bandymu diską numetė 52 m 22 cm, trečiuoju – 57 m 14 cm, ketvirtuoju – 58 m 12 cm, o pirmasis ir penktasis bandymai buvo neįskaityti.

Nugalėjo vengras Robertas Szikszai – 64 m 75 cm. Sidabras atiteko Didžiosios Britanijos, o bronza – Rusijos atstovams.

Finale dalyvavo 12 disko metikų. Tarp 29 atrankos varžybų dalyvių D. Poškos rezultatas buvo šeštas (57 m 17 cm).