Ch. Froome`as praktiškai užsitikrino „Tour de France“ nugalėtojo titulą

100-ųjų prestižinių daugiadienių dviračių lenktynių „Tour de France“ priešpaskutiniame, 20-ajame, etape britas Christopher Froome`as („Sky“) finišavo trečias ir praktiškai užsitikrino nugalėtojo titulą.

Kalnuotą etapą šeštadienį laimėjo kolumbietis Nairo Quintana („Movistar“). 23-ejų metų dviratininkas 125 km nuvažiavo per 3 vl. 39 min. 4 sek.

Antras finišavo ispanas Joaquinas Rodriguezas („Katiuša“). Jis nuo nugalėtojo atsiliko 18 sek. Ch. Froome`as nugalėtojui pralaimėjo 29 sek.

Lietuvio Ramūno Navardausko komandos draugas amerikietis Andrew Talansky („Garmin-Sharp“, +2.27) finišavo šeštas.

R. Navardauskas (+28.47) liko paskutinis, 170-as.

Lyderis Ch. Froome`as bendrojoje įskaitoje į antrąją vietą pakilusį N. Quintaną lenkia 5 min. 3 sek. Į trečiąją vietą iš penktosios pakilo J. Rodriguezas (+5.17), o į ketvirtąją iš antrosios nukrito 2007 ir 2009 metų „Tour de France“ nugalėtojas ispanas Alberto Contadoras („Saxo-Tinkoff“; +7.10).

E. Talansky (+18.22) užima dešimtąją vietą.

Antrą kartą šiose lenktynėse dalyvaujantis 25-erių metų R. Navardauskas bendrojoje įskaitoje iš 116-osios vietos nukrito į 120-ąją. Jis lyderiui pralaimi 3 val. 22 min. 13 sek.