Ėjikas M. Šavelskis Europos jaunimo čempionate – 14-as, N. Petriša – 16-as

Italijoje vykstančio Europos jaunimo (iki 20 metų) lengvosios atletikos čempionato vaikinų 10 km sportinio ėjimo šeštadienį Lietuvos atstovas Marius Šavelskis užėmė 14-ąją vietą.
Wikimedia Commons nuotr.

18-metis lietuvis distanciją įveikė per 44 min. 55,76 sek.

19-metis Normantas Petriša (45 min. 41,34 sek.) finišavo 16-as.

Nugalėjo rusas Pavelas Paršinas – 41 min. 1,55 sek. Antrąją vietą užėmė italas Vito Minei (41.08,76), o trečiąją – ispanas Alvaro Martinas (41.13,95).

Iš 22 startavusių sportininkų klasifikuota 19.

Vaikinų disko metimo atrankos varžybose Domantas Poška įvykdė kvalifikacinį normatyvą (56 m) ir pateko į finalą. 17-metis lietuvis trečiuoju bandymu diską numetė 57 m 17 cm. Pirmuoju mėginimu Domantas įrankį numetė 55 m 32 cm, o antruoju – 53 m 60 cm.

Tarp 29 atrankos varžybų dalyvių D. Poškos rezultatas buvo šeštas.