Bėgikui B. Mickui – olimpinio festivalio auksas

Lietuvos bėgikas Benediktas Mickus Utrechte (Olandija) vykstančio XII Europos jaunimo (13–18 metų) vasaros olimpinio festivalio vaikinų 800 m bėgimo varžybose iškovojo aukso medalį.
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Lietuvis finale distanciją įveikė per 1 min. 55,50 sek. ir vos 0,03 sek. aplenkė antrąją vietą užėmusį rumuną Madaliną Dorian Ghebaną.

Trečias finišavo ir bronzos medalį pelnė prancūzas Pierrickas Loiras (1 min. 56,21 sek.).

Finale kovojo aštuoni bėgikai.

Tai jau antrasis Lietuvos sportininkų medalis Utrechto olimpiniame festivalyje. Bronzos apdovanojimą penktadienį iškovojo Lietuvos gimnastas Tomas Kuzmickas.