Lietuvos jaunieji plaukikai olimpiniame festivalyje neįveikė atrankos

Utrechte (Olandija) vykstančio XII Europos jaunimo (13-18 metų) vasaros olimpinio festivalio merginų kombinuotos estafetės 4x100 m atrankoje penktadienį Lietuvos rinktinė – Greta Pleikytė, Beatričė Kanapienytė, Rūta Trainaitė ir Bena Sarapaitė – užėmė 14-ąją vietą.
Getty Images/AFP/ Scanpix nuotr.

Lietuvės distanciją įveikė per 4 min. 35,15 sek.

Į finalą pateko 8 iš 18 atrankoje dalyvavusių komandų.

Vaikinų kombinuotos estafetės atrankoje Lietuvos atstovai Juozas Mackonis, Arturas Kudelka, Paulius Grigaliūnas ir Matas Lataitis (3 min. 57,67 sek.) tarp 25 komandų užėmė 17-ąją vietą.

Merginų 50 m plaukimo laisvuoju stiliumi atrankos varžybose Lietuvos atstovė Agnė Šeleikaitė užėmė 19-ąją vietą.

Lietuvė distanciją įveikė per 28,64 sek. Iki 16-osios vietos ir kelialapio į pusfinalį jai pritrūko 0,2 sek.

Atrankos varžybose dalyvavo 26 plaukikės.

Merginų 200 m plaukimo nugara atrankoje (27 dalyvės) Greta Pleikytė (2 min. 26,58 sek.) liko 15-a ir nepateko į finalą. Dėl medalių kovos aštuonios plaukikės.

Merginų 200 m plaukimo laivuoju stiliumi atrankos varžybose Greta Gataveckaitė (2.18,24) liko paskutinė – 21-a.

Vaikinų 200 m plaukimo nugara atrankoje Paulius Grigaliūnas buvo diskvalifikuotas.