NBA vasaros lygos žvaigždės J. Valančiūno sąskaitoje – dvigubas statistikos rodiklis

Trečią pergalę ketvirtose NBA Las Vegaso vasaros lygos (Summer League) rungtynėse iškovojo Jono Valančiūno vedama „Toronto Raptors“ ekipa, ketvirtadienį 95:78 (29:22, 19:16, 26:20, 21:20) įveikusi „Denver Nuggets“ (1 pergalė ir 4 pralaimėjimai) krepšininkus.

Lietuvis vėl pasižymėjo dvigubu dubliu – pelnė 15 taškų bei po krepšiais atkovojo 12 (4 – puolime) kamuolių. Be to, jis atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 4 varžovų metimus ir surinko 4 pražangas. Per nepilną 31 (30:43) žaidimo minutę jis pataikė 5 dvitaškius iš 7 bei realizavo 5 baudų metimus iš 6.

18 taškų prie pergalės prisidėjo Dwightas Buycksas, 17 – Terrence'as Rossas, 12 – Micahas Downsas, 10 – Quincy'is Acy'is.

„Nuggets“ gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Jordanas Hamiltonas (25 tšk.), Quincy'is Milleris bei Luke'as Haragody'is (po 10 taškų).

Kitas vasaros lygos rungtynes „Raptors“ ekipa šeštadienį žais su „Phoenix Suns“ atstovais – tai bus varžybų ketvirtfinalis.

21 metų 213 cm ūgio J. Valančiūnas vasaros lygoje vidutiniškai žaidžia po 29 minutes, pelno po 20 taškų, atkovoja 9,3 atšokusio kamuolio ir atlieka 1,3 rezultatyvaus perdavimo. krepšininkais.

Galingai Las Vegase žaidžiantis J. Valančiūnas sulaukė žiniasklaidos liaupsių.

JAV sporto naujienų gigantas ESPN apklausė penkis žurnalistus ir keturi iš jų teigė, kad šiuo metu naudingiausiu turnyro žaidėju rinktų būtent vidurio puolėją iš Lietuvos.