Kanojininkas J. Šuklinas ir baidarininkas I. Navakauskas universiadoje iškovojo auksą

Kazanėje (Rusija) vykstančių 27-ųjų pasaulinių studentų vasaros žaidynių (universiados) vaikinų vienviečių kanojų varžybose 200 m distancijoje pirmadienį Lietuvos atstovas Jevgenijus Šuklinas iškovojo aukso medalį.

27-erių metų Londono olimpinių žaidynių vicečempionas finale nuotolį įveikė per 38,950 sek.

Antras finišavo rusas Andrejus Kraitoras. Jis nuo nugalėtojo atsiliko 0,178 sek. Bronzos medalį pelnė baltarusis Artiomas Kozyras (40,401 sek.).

Finale dar dalyvavo Čekijos, Uzbekijos, Japonijos, Lenkijos, Vengrijos ir Tadžikistano atstovai.

Baidarininkui I. Navakauskui – taip pat auksas

Kazanėje (Rusija) vykstančių 27-ųjų pasaulinių studentų vasaros žaidynių (universiados) vaikinų vienviečių baidarių varžybose 200 m distancijoje Lietuvos atstovas Ignas Navakauskas iškovojo aukso medalį.

23-ejų metų lietuvis finale nuotolį įveikė per 34,311 sek. ir antrąją vietą užėmusį italą Manfredį Rizzą aplenkė 0,340 sek.

Bronzą iškovojo rusas Olegas Charitonovas (34,724 sek.).

Finale dar kovojo Lenkijos, Slovakijos, Pietų Korėjos, Portugalijos, Brazilijos ir Pietų Afrikos Respublikos (PAR) irkluotojai.