D. Vištartaitė ir M. Valčiukaitė triumfavo pasaulio taurės etape

Šveicarijoje vykstančiame pasaulio taurės irklavimo etape Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė pratęsė įspūdingą pergalių seriją.
D. Vištartaitė, ELTA nuotr.

Europos ir Universiados čempionės sekmadienį 2 km distanciją įveikė per 6 minutes 42,44 sekundes ir tik po fotofinišo paaiškėjo, kad aplenkė Naujosios Zelandijos atstoves Fioną Bourke ir Zoe Stevenson (6:42.46).

Trečioji vieta atiteko amerikietėms Meghan O`Leary ir Ellen Tomek (6:45.29).

Per žingsnį nuo apdovanojimų pakylos liko kita Lietuvos irkluotojų pora – Saulius Ritteris ir Mindaugas Griškonis. Anksčiau kartu neplaukę sportininkai finale trasą įveikė per 6 minutes 11,16 sekundžių ir liko ketvirti.

Lietuviai tik keliais milimetrais pralaimėjo trečią vietą užėmusiems vokiečiams Ericui Knitteliui ir Stephanui Kruegeriui.

Šioje rungtyje nugalėjo olimpiniai čempionai iš Naujosios Zelandijos Michaelas Armsas ir Robertas Mansonas (6:09.54), o antri liko Italijos atstovai Francesco Fossi ir Romano Battisti (6:10.95).

Kiek anksčiau Šveicarijoje pasirodymą baigė ir Lietuvos vienvietininkai. Rolandas Maščinskas užėmė 7 vietą, o Lina Šaltytė liko 12-a.