J. Šuklinas – universiados finaluose

Kazanėje (Rusija) vykstančių 27-ųjų pasaulinių studentų vasaros žaidynių (universiados) vaikinų vienviečių kanojų varžybų 200 m distancijoje antrajame atrankos plaukime šeštadienį Jevgenijus Šuklinas finišavo pirmas ir pateko į finalą. Baidarininkui pasisekė ir trečiajame 500 m atrankos plaukime – Lietuvos atstovas taip pat finišavo pirmas.
T. Urbelionio (BFL) nuotr.

27-erių metų Londono olimpinių žaidynių vicečempionas 200 m įveikė per 41,609 sek. 500 m – per 2 min. 3,808 sek.

Tiesiogiai į pirmadienį vyksiantį finalą pateko trijų atrankos plaukimų nugalėtojai. Likę irkluotojai dalyvaus pusfinalyje.

Vienviečių baidarių varžybų 500 m distancijoje trečiajame atrankos plaukime 23-ejų metų Ignas Navakauskas finišavo trečias (1.50,803) ir dėl vietos finale kovos pusfinalyje.