Lietuva universiados medalių lentelėje užima 13-ąją vietą

Kazanėje (Rusija) vykstančių 27-ųjų pasaulinių studentų vasaros žaidynių (universiados) medalių lentelėje po septintosios varžybų dienos Lietuvos rinktinė, turinti tris aukso, vieną sidabro bei du bronzos apdovanojimus, užima 13-ąją vietą.
L. Grinčikaitė Kaune, V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Auksą Lietuvai iškovojo irkluotojai Mindaugas Griškonis, Rolandas Maščinskas ir Saulius Ritteris bei Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė. Sidabrą pelnė bėgikė Lina Grinčikaitė, o bronzą – bėgikė Eglė Balčiūnaitė ir boksininkas Tadas Tamašauskas.

Pirmauja Rusijos sportininkai, iškovoję 88 aukso, 44 sidabro ir 37 bronzos medalius. Antrąją vietą užima Japonijos atstovai, turintys 13 aukso, 17 sidabro ir 18 bronzos apdovanojimų. Trečiojoje pozicijoje žengia Kinijos rinktinė. Jos nariai pelnė 13 aukso, 17 sidabro bei 11 bronzos medalių.

Universiadoje per septynias varžybų dienas išdalinti 205 medalių komplektai iš 353. Apdovanojimus pelnė 60 šalių sportininkai (aukso – 38).

Medalių lentelė (auksas, sidabras, bronza, iš viso).