Disko metikas A. Gudžius į Europos jaunimo čempionato finalą iškopė su geriausiu rezultatu

Tamperėje (Suomija) vykstančio Europos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos čempionato vaikinų disko metimo varžybose ketvirtadienį Lietuvos atstovas Andrius Gudžius užėmė pirmąją vietą.
V. Jurevičius (BFL) nuotr.

22-ejų metų lietuvis jau pirmuoju bandymu įrankį numetė 60 m 50 cm ir įvykdė kvalifikacinį normatyvą (59 m 50 cm).

Atrankos varžybose dalyvavo 27 sportininkai, o į finalą pateko 12.

Kelialapį į finalą pelnė ir trišuolininkė Dovilė Dzindzaletaitė. 19-metė lengvaatletė nušoko 13 m 33 cm ir atrankos varžybose tarp 20 dalyvių užėmė šeštąją vietą.

Merginų 400 m bėgimo atrankos varžybose (20 dalyvių) Eva Misiūnaitė užėmė 17-ąją vietą ir nepateko į finalą. Lietuvė trečiajame atrankos bėgime finišavo paskutinė - septinta (54,63 sek.).