Raitelis A. Petrovas „Grand Prix“ rungtyje Rusijoje – septintas

Sankt Peterburge (Rusija) vykusių Tarptautinės žirgų sporto federacijos (FEI) pasaulio konkūrų taurės Vidurio Europos lygos Šiaurės grupės varžybų „Grand Prix“ rungtyje (kliūčių aukštis 140–160 cm) Lietuvos atstovas Andrius Petrovas su žirgu Aragorn užėmė septintąją vietą.
S. Žiūros (BFL) nuotr.

Paskutinę, devintąją, varžybų rungtį laimėjo rusas Michailas Safronovas su žirgu Copperphild. Nugalėtojui atiteko 6875 eurų premija.

Aštuonis baudos taškus gavusiam A. Petrovui atiteko 1100 eurų premija.

Danielius Gutkauskas su Chromu (8 b. tšk.) užėmė 12-ąją, o Matas Petraitis su Cattio (21 b. tšk.) – 22-ąją vietą.

Iš viso pagrindinėje rungtyje dalyvavo 26 duetai.

A. Petrovas su Amaretu penktojoje rungtyje (135 cm; 43 duetai) užėmė antrąją, antrojoje rungtyje (130 cm; 49) – trečiąją, o aštuntojoje rungtyje (145 cm; 51) – penktąją vietas. Andrius su Aragornu šeštojoje rungtyje (150 cm; 44) užėmė ketvirtąją vietą.