R. Navardauskas devintajame „Tour de France“ lenktynių etape – 178-as

100-ųjų prestižinių daugiadienių dviračių lenktynių „Tour de France“ devintajame etape sekmadienį lietuvis Ramūnas Navardauskas („Garmin-Sharp“) užėmė 178-ąją vietą.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Nugalėjo airis Danielis Martinas („Garmin-Sharp“). Jis 168,5 km nuvažiavo per 4 val. 43 min. 3 sek. ir finišo sprinte pranoko daną Jakobą Fuglsangą („Astana“).

Trečias finišavo lenkas Michalas Kviatkovskis (Michal Kwiatkowski, „Omega Pharma-Quick Step“). Jis nuo nugalėtojo atsiliko 20 sek.

Antrą kartą šiose lenktynėse dalyvaujantis 25-erių metų R. Navardauskas nuo nugalėtojo atsiliko 26 min. 20 sek.

Lenktynių lyderiu išliko britas Kristoferis Frūmas (Christopher Froome, „Sky“). Jis sekmadienį finišavo 14-as (+0.20).

Į antrąją vietą pakilo ispanas Alechandras Valverdė (Alejandro Valverde, „Movistar“; +1.25), o į trečiąją – olandas Baukė Molema (Bauke Mollema, „Belkin“; +1.44).

R. Navardauskas bendrojoje įskaitoje iš 121-osios vietos nukrito į 125-ąją. Jis lyderiui pralaimi 1 val. 24 min. 32 sek.

Iš viso klasifikuoti 182 dviratininkai.

Lenktynes, kurias sudaro 21 etapas (3403 km), baigsis liepos 21 dieną Paryžiuje.