Dar dvi Lietuvos irkluotojų įgulos universiadoje pelnė kelialapius į finalus

Kazanėje (Rusija) vykstančių 27-ųjų pasaulinių studentų vasaros žaidynių (universiados) vaikinų porinių dviviečių valčių varžybų pirmajame pusfinalyje sekmadienį Lietuvos atstovai Rolandas Maščinskas ir Saulius Ritteris užėmė pirmąją vietą ir pelnė kelialapį į finalą.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Šių metų Europos vicečempionai 2000 m distanciją įveikė per 6 min. 23,50 sek.

R. Maščinskas ir S. Ritteris šeštadienį laimėjo atrankos plaukimą.

Vietą finale užsitikrino ir triskart Europos čempionas Mindaugas Griškonis. 27-erių metų lietuvis šeštadienį laimėjo atrankos plaukimą, o sekmadienį buvo greičiausias pirmajame pusfinalio plaukime (7.03,50).

Finalai vyks pirmadienį.

Kaip jau skelbta, į merginų porinių dviviečių valčių finalą pateko Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė.

Vaikinų keturviečių be vairininko varžybų finale irkluos Dovydas ir Rokas Balsiai, Žygimantas Gališanskis bei Marius Ralickas, o Ieva Adomavičiūtė vienviečių valčių varžybų B finale kovos dėl 7-9 vietų.

Lietuvos irkluotoja Ieva Adomavičiūtė merginų vienviečių valčių varžybose užėmė septintąją vietą. 18-metė lietuvė sekmadienį buvo greičiausia B finale (7–9 vietos). Ji 2000 m distanciją įveikė per 8 min. 19,40 sek. ir pranoko Ispanijos bei Norvegijos irkluotojas. I. Adamavičiūtė atrankos plaukime finišavo ketvirta (8.20,47), o paguodos plaukime užėmė trečiąją vietą (9.20,24).