UEFA Europos lygos atrankos rungtynės Vilniuje baigėsi tamsoje (nuotraukos)

Ketvirtadienį Vilniuje, LFF stadione, vykusiose UEFA Europos lygos pirmojo etapo rungtynės tarp VMFD „Žalgirio“ ir Dublino „St. Patrick's Athletic“ (Airija) komandų baigėsi kuriozu – maždaug 92 minutę visas stadionas staiga paskendo visiškoje tamsoje, nes jame dingo elektra.
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Teisėjas Mitja Žganecas iš Slovėnijos neturėjo kito pasirinkimo ir rungtynių pabaigą paskelbė anksčiau nei buvo numatęs – prie pagrindinio laiko turėjo būti pridėtos 3 minutės.

VMFD „Žalgiriui“ jokia bauda veikiausiai nebus skirta. Dėl ko dingo elektra, kol kas neaišku. Beje, ji atsirado maždaug po penkių minučių.

Galutinis dvikovos rezultatas – 2:2 (1:0). Žalgiriečiai šiame susitikime dusyk pirmavo po Pavelo Kamolovo (23 min.) ir Kamilo Bilinskio (70 min.) įvarčių, tačiau pirmąsyk rezultatą išlygino Conanas Byrne'as (55 min.), o mačo pabaigoje – įspūdingu smūgiu Gerardas O'Brienas (87 min.).

Atsakomasis mačas po savaitės vyks Airijoje.

Sėkmės atveju jame, VMFD „Žalgiris“ antrame turnyro etape susitiktų su makedonų Tetovo „Teteks“ ir Jerevano „Piunik“ iš Armėnijos poros nugalėtojais (pirmas mačas – 1:1).