Kanojininkui V. Korobovui – Europos jaunių pirmenybių bronza

Poznanėje (Lenkija) vykusiame Europos jaunimo (iki 23 metų) ir jaunių (iki 18 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionate Lietuvos atstovas Vadimas Korobovas jaunių vienviečių kanojų varžybų 200 m distancijoje iškovojo bronzos medalį.
V. Korobovas, Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacijos nuotr.

Nugalėjo vengras Jonatanas Hajdu – 43,936 sek. Sidabras atiteko rusui Nikolaui Melešnikovui, kuris nuo nugalėtojo atsiliko 0,012 sek.

16-metis visaginietis V. Korobovas, kurį treniruoja Dmitrijus Michailovas, nuo nugalėtojo atsiliko 0,212 sek.

Šioje rungtyje dalyvavo 20 sportininkų.

Kaip jau skelbta, V. Korobovas 500 m distancijoje tarp 19-os dalyvių buvo aštuntas.

Jaunių merginų vienviečių kanojų varžybų 200 m distancijoje Rūta Dagytė tarp devynių dalyvių buvo penkta.

Nugalėjo ukrainietė Liudmila Luzan – 53,027 sek. Antrąją vietą užėmė Ispanijos, o trečiąją – Prancūzijos atstovės.

R. Dagytė nuo nugalėtojos atsiliko 7,132 sek.

Jaunių vaikinų vienviečių baidarių varžybų 200 m distancijoje Rokas Puzonas A finale liko paskutinis, devintas.

Nugalėjo portugalas Diogo Lopesas – 37,745 sek. Antrąją vietą užėmė Latvijos, o trečiąją – Vengrijos atstovai.

R. Puzonas nuo nugalėtojo atsiliko 3,476 sek.

Šioje rungtyje dalyvavo 20 baidarininkų.

Jaunimo vaikinų vienviečių kanojų varžybose 200 m distancijoje Henrikas Žustautas A finale taip pat liko devintas.

Nugalėjo rusas Andrejus Kraitoras – 41,569 sek. Antrąją vietą užėmė Čekijos, o trečiąją – Italijos atstovai.

H. Žustautas nuo nugalėtojo atsiliko 7,024 sek.

Šioje rungtyje dalyvavo 21 sportininkas.