captcha

Jūsų klausimas priimtas

Pirmoji Vimbldono staigmena – namo po pirmojo rato išvažiuoja R. Nadalis

Pirmadienį Anglijos sostinėje prasidėjo trečiasis šiais metais „Didžiojo kirčio“ serijos turnyras – 127-ąjį kartą rengiamos „The Championships Wimledon“ pirmenybės, kurių prizų fondą sudaro 22,6 mln. svarų. Ir pirmasis turnyro vakaras baigėsi sensacija: vos 135 vietą ATP reitinge užimantis belgas Steve`as Darcis 7:6(4), 7:6(8), 6:4 nugalėjo dukart Vimbldono kortuose triumfavusį ispaną penktają planetos raketę Rafaelį Nadalį.
SIPA/Scanpix nuotr.
SIPA/Scanpix nuotr.

Pirmadienį Anglijos sostinėje prasidėjo trečiasis šiais metais „Didžiojo kirčio“ serijos turnyras – 127-ąjį kartą rengiamos „The Championships Wimledon“ pirmenybės, kurių prizų fondą sudaro 22,6 mln. svarų. Ir pirmasis turnyro vakaras baigėsi sensacija: vos 135 vietą ATP reitinge užimantis belgas Steve`as Darcis 7:6(4), 7:6(8), 6:4 nugalėjo dukart Vimbldono kortuose triumfavusį ispaną penktają planetos raketę Rafaelį Nadalį.

Ispanijos tenisininkas pirmame rate nėsėkmės nebuvo patyręs jau 34 turnyruose iš eilės, triumfavęs belgas nutraukė 22-iejų R. Nadalio pergalių seriją šiame sezone.

27 metų R. Nadalis tapo pirmuoju „French Open“ turnyrą laimėjusiu tenisininku, kuris tais pačiais metais suklupo pirmajame Vimbldono etape nuo 1997 metų, kai taip atsitiko Gustavo Kuertenui.

29-erių metų Belgijos tenisininkas 18 kartų žaidė „Didžiojo kirčio“ serijos turnyruose, tačiau tik kartą sugebėjo įveikti antrą etapą. S.Darcio varžovu kovoje dėl patekimo į šešioliktfinalį bus lenkas Lukaszas Kubotas (ATP-130).

Pergalingai vienetų varžybas pradėjo praėjusių metų finalininkas antras pagal skirstymą škotas Andy Murray'us, 6:4, 6:3, 6:2 nugalėjęs vokietį Benjaminą Beckerį.

Skirtingai pirmadienį sekėsi mūsų kaimynams iš Baltijos valstybių: latvis Ernestas Gulbis pirmajame rate 7:6 (7:1), 6:4, 7:5 įveikė prancūzą Edouardą Rogerį-Vasseliną, o estas Juergenas Zoppas 4:6, 6:7 (2:7), 5:7 nusileido penkioliktajam pagal reitingą ispanui Nicolasui Almagro.

Pirmadienį vykusių vienetų mačų rezultatai:

Vyrai. I ratas.

Andy Murray (Didžioji Britanija, 2) – Benjamin Becker (Vokietija) 6:4, 6:3, 6:2

Roger Federer (Šveicarija, 3) – Victor Hanescu (Rumunija) 6:3, 6:2, 6:0

Steve Darcis (Belgija) – Rafael Nadal (Ispanija, 5) 7:6 (7–4), 7:6 (10–8), 6:4

Jo–Wilfried Tsonga (Prancūzija, 6) – David Goffin (Belgija) 7:6 (7–4), 6:4, 6:3

Marin Čilič (Kroatija, 10) – Marcos Baghdatis (Kipras) 6:3, 6:4, 6:4

Lleyton Hewitt (Australija) – Stanislas Wawrinka (Šveicarija, 11) 6:4, 7:5, 6:3

Viktor Troicki (Serbija) – Janko Tipsarevič (Serbija, 14) 6:3, 6:4, 7:6 (7–5)

Nicolas Almagro (Ispanija, 15) – Jurgen Zopp (Estija) 6:4, 7:6 (7–2), 7:5

John Isner (JAV, 18) – Jevgenij Donskoy (Rusija) 6:1, 7:6 (7–5), 7:6 (7–3)

Michail Južny (Rusija, 20) – Robin Haase (Olandija) 6:4, 7:5, 7:5

Juan Monaco (Argentina, 22) – Bastian Knittel (Vokietija) 6:4, 6:2, 6:3

Jerzy Janowicz (Lenkija, 24) – Kyle Edmund (Didžioji Britanija) 6:2, 6:2, 6:4

Benoit Paire (Prancūzija, 25) – Adrian Ungur (Rumunija) 6:4, 4:6, 6:3, 6:1

Jurgen Melzer (Austrija) – Fabio Fognini (Italija, 30) 6:7 (5–7), 7:5, 6:3, 6:2

Julien Benneteau (Prancūzija, 31) – Tobias Kamke (Vokietija) 6:4, 6:7 (5–7), 6:4, 6:2

Tommy Robredo (Ispanija, 32) – Aleks Bogomolov (Rusija) 6:2, 6:2, 6:4

Yen–Hsun Lu (Taivanas) – James Ward (Didžioji Britanija) 6:7 (4–7), 6:4, 7:6 (13–11), 7:6 (7–4)

Rajeev Ram (JAV) – Lukaš Lacko (Slovakija) 7:5, 6:4, 6:7 (2–7), 6:2

Adrian Mannarino (Prancūzija) – Pablo Andujar (Ispanija) 6:1, 6:2, 6:3

Nicolas Mahut (Prancūzija) – Jan Hajek (Čekija) 6:2, 6:4, 6:3

Stephane Robert (Prancūzija) – Alejandro Falla (Kolumbija) 6:3, 7:6 (7–5), 7:5

Lukasz Kubot (Lenkija) – Igor Andrejev (Rusija) 6:1, 7:5, 6:2

Ernests Gulbis (Latvija) – Edouard Roger–Vasselin (Prancūzija) 7:6 (7–1), 6:4, 7:5

Vašek Pospišil (Kanada) – Marc Gicquel (Prancūzija) 6:3, 6:2, 7:6 (7–3)

Dustin Brown (Vokietija) – Guillermo Garcia–Lopez (Ispanija) 6:3, 6:3, 6:3

Sergei Stachovsky (Ukraina) – Rogerio Dutra Silva (Brazilija) 6:4, 6:0, 6:4

Andrei Kuznecov (Rusija) – Albert Montanes (Ispanija) 6:3, 6:4, 3:6, 6:3

Fernando Verdasco (Ispanija) – Xavier Malisse (Belgija) 6:7 (5–7), 6:1, 6:4, 6:3

Guillaume Rufin (Prancūzija) – Marinko Matoševič (Australija) 6:1, 4:6, 6:4, 6:3

Radek Štepanek (Čekija) – Matt Reid (Australija) 6:2, 6:2, 6:4

Julian Reister (Vokietija) – Lukaš Rosol (Čekija) 6:3, 4:6, 7:6 (7–5), 6:7 (4–7), 6:4

Kenny De Schepper (Prancūzija) – Paolo Lorenzi (Italija) 7:6 (8–6), 6:4, 6:2.

Moterys. I ratas.

Viktorija Azarenka (Baltarusija, 2) – Maria Joao Koehler (Portugalija) 6:1, 6:2

Marija Šarapova (Rusija, 3) – Kristina Mladenovic (Prancūzija) 7:6 (7–5), 6:3

Monica Puig (Puerto Rikas) – Sara Errani (Italija, 5) 6:3, 6:2

Petra Kvitova (Čekija, 8) – Coco Vandeweghe (JAV) 6:1, 5:7, 6:4

Caroline Wozniacki (Danija, 9) – Estrella Cabeza Candela (Ispanija) 6:0, 6:2

Ana Ivanovič (Serbija, 12) – Virginie Razzano (Prancūzija) 7:6 (7–1), 6:0

Marion Bartoli (Prancūzija, 15) – Elina Svitolina (Ukraina) 6:3, 7:5

Jelena Jankovič (Serbija, 16) – Johanna Konta (Didžioji Britanija) 6:2, 7:5

Sloane Stephens (JAV, 17) – Jamie Hampton (JAV) 6:3, 6:3

Carla Suarez Navarro (Ispanija, 19) – Lourdes Dominguez Lino (Ispanija) 6:2, 6:2

Kirsten Flipkens (Belgija, 20) – Julia Putinceva (Kazachstanas) 7:5, 6:4

Sorana Cirstea (Rumunija, 22) – Stefanie Voegele (Šveicarija) 7:5, 7:6 (7–3)

Jekaterina Makarova (Rusija, 25) – Johanna Larsson (Švedija) 6:3, 6:3

Eva Birnerova (Čekija) – Varvara Lepčenko (JAV, 26) 6:2, 4:6, 6:4

Lucie Šafarova (Čekija, 27) – Lauren Davis (JAV) 6:4, 6:0

Alize Cornet (Prancūzija, 29) – Vania King (JAV) 4:6, 6:3, 6:1

Garbine Muguruza (Ispanija) – Anne Keothavong (Didžioji Britanija) 6:4, 6:0

Flavia Pennetta (Italija) – Elena Baltacha (Didžioji Britanija) 6:4, 6:1

Andrea Petkovic (Vokietija) – Pauline Parmentier (Prancūzija) 6:3, 6:2

Karin Knapp (Italija) – Lucie Hradecka (Čekija) 6:3, 6:4

Vesna Dolonc (Serbija) – Yanina Wickmayer (Belgija) 3:6, 6:2, 6:4

Su–Wei Hsieh (Taivanas) – Tatjana Maria (Vokietija) 6:1, 6:0

Michelle Larcher De Brito (Portugalija) – Melanie Oudin (JAV) 7:6 (9–7), 1:6, 6:4

Lesia Curenko (Ukraina) – Lara Arruabarrena (Ispanija) 6:1, 6:3

Petra Cetkovska (Čekija) – Donna Vekič (Kroatija) 6:3, 6:1

Eugenie Bouchard (Kanada) – Galina Voskobojeva (Kazachstanas) 5:7, 7:6 (7–5), 6:4

Bojana Jovanovski (Serbija) – Ajla Tomljanovič (Kroatija) 3:6, 6:1, 9:7

Mirjana Lučič–Baroni (Kroatija) – Sofia Arvidsson (Švedija) 6:1, 6:4

Jaroslava Švedova (Kazachstanas) – Kiki Bertens (Olandija) 6:4, 6:3

Camila Giorgi (Italija) – Samantha Murray (Didžioji Britanija) 6:3, 6:4

Christina McHale (JAV) – Alexa Glatch (JAV) 6:4, 6:4

Silvia Soler–Espinosa (Ispanija) – Misaki Doi (Japonija) 1:6, 6:4, 6:1.

 

Šaltinis www.15min.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Sportas

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...