Lietuvos triatlono čempionais tapo P. Dapkus ir A. Ranceva

Kupiškyje vykusio Lietuvos triatlono čempionato nugalėtojais tapo kaunietis Paulius Dapkus ir panevėžietė Alina Ranceva.
Kupiškio rajono savivaldybės nuotr.

Trečius metus iš eilės šalies pirmenybėse triumfavęs P. Dapkus trasą (1,5 km plaukimas, 40 km važiavimas dviračiu, 10 km bėgimas) įveikė per 2 val. 14 min. 30 sek.

Antrąją vietą užėmė panevėžietis Laurynas Urbšys (2 val. 21 min. 19 sek.), o trečiąją – kaunietis Tomas Šalna (2:27.56).

Moterų tarpe daugkartinė Lietuvos čempionė A. Ranceva distancijoje užtruko 2 val. 28 min 50 sek. Antra finišavo kita Panevėžio sportininkė Gintarė Masiliūnaitė (3:03.03).

Ten pat vykusių Europos jaunimo (16–19 metų) taurės varžybų dalyviams teko nuplaukti 750 m, nuvažiuoti dviračiu 20 km ir nubėgti 5 km.

Merginų tarpe Samanta Šopytė tarp devynių dalyvių finišavo septinta, o vaikinų varžybose panevėžietis Titas Pumputis tarp 48 dalyvių liko 24-as.