R. Kupčikas lenktynėse Lenkijoje finišavo antras ir šeštas

Lenkijoje vykusių „Volkswagen Castrol Cup“ automobilių lenktynių serijos ketvirtojo etapo lenktynėse lietuvis Robertas Kupčikas užėmė antrąją ir šeštąją vietas.
vwracing.pl nuotr.

Pirmąsias lenktynes šeštadienį lietuvis pradėjo iš antrosios pozicijos ir finišavo nusileidęs tik švedui Marcusui Fluchui. Pastarasis 57,162 km distanciją įveikęs per 26 min. 57,156 sek. R. Kupčikas, kuriam antroji vieta garantavo 48 įskaitinius taškus, nuo nugalėtojo atsiliko 3,474 sek.

Antrąsias lenktynes Lietuvos atstovas pradėjo iš septintosios pozicijos ir iki finišo sugebėjo užkopti viena pozicija aukštyn. Nugalėjo lenkas Mateuszas Lisowskis (24 min. 58,292 sek.). R. Kupčikas jam pralaimėjo 8,257 sek.

Po keturių „Volkswagen Castrol Cup“ taurės etapų lyderiu tapo M. Lisowskis, surinkęs 266 taškus. Antrąją vietą užima lenkas Jakubas Litwinas (256 tšk.), o trečiąją – švedas Rasmusas Marthenas (251 tšk.).

R. Kupčikas, turintis 192 taškus, bendrojoje įskaitoje iš aštuntosios pozicijos pakilo į septintąją.

Penktojo etapo lenktynės vyks rugpjūčio 23–25 dienomis Austrijoje.

Šiemet, po šešerių metų pertraukos vėl atgaivintoje „Volkswagen Castrol Cup“ lenktynių serijoje, kuri finišuos spalio 4 dieną, varžosi 25 sportininkai iš Lenkijos, Austrijos, Švedijos, Meksikos, Čekijos, Vokietijos, Slovakijos ir Lietuvos.