„Heat“ krepšininkai išlygino NBA finalo serijos rezultatą 3-3

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato šeštosiose finalo rungtynėse antradienį Rytų konferencijos nugalėtoja „Miami Heat“ komanda namuose po pratęsimo 103:100 (27:25, 17:25, 21:25, 30:20; 8:5) įveikė Vakarų konferencijos čempionę „San Antonio Spurs“ ekipą ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 3-3.

Po dviejų kėlinių „Spurs“ pirmavo 50:44, po trijų – 75:65, o po keturių – rezultatas buvo lygus 95:95. Pratęsimą lėmė 37-erių metų „Heat“ gynėjo Ray`aus Alleno tritaškis, iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 5,2 sek.

Nugalėtojos titulą ginančioje „Heat“ komandoje trigubą dublį atliko LeBronas Jamesas. Jis surinko 32 taškus, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 10 kamuolių. Mario Chalmersas pelnė 20 (tritaškiai - 4/5), Dwyane`as Wade`as – 14, o Chrisas Boshas (11 atk. kam.) – 10 taškų.

„Spurs“ ekipai 30 taškų pelnė Timas Duncanas (17 atk. kam.), 22 – Kawhi`us Leonardas (11 atk. kam.), 19 –Tony Parkeris (8 rez. perd.).

Lemiamos, septintosios, finalo rungtynės bus žaidžiamos ketvirtadienį vėl Majamyje.

„Spurs“ komanda NBA čempione yra tapusi keturis, o „Heat“ ekipa – du kartus.